Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nabór do ekipy GOcs!

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
109 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   laxi

laxi

Główny admin

• Założyciel
  • 1181 postów
  • Ranga:
Witam, wraz ze zbliżającą się premierą gry, musimy powoli myśleć o kompletowaniu ekipy.
Poszukujemy osób do konfiguracji naszego przyszłego serwera publicznego, ludzie którzy:

a) Znają się bardzo dobrze na konfiguracji serwerów, którzy poradzą sobie z ustawieniami serwera CS:Global Offensive (Publicznego),
B) Osoby mające umiejętności tworzenia pluginów

Otwieramy również nabór na moderatorów (na razie liczba miejsc nie jest duża). Wiadomo, wyjdzie gra, osób też przybędzie, a co wiąże się z większą aktywnością użytkowników. Sami porządku nie upilnujemy. Poszukujemy osób doświadczonych, znających obowiązki moderatora. U nas jednak każdy na rangę zasłużyć musi.. Musimy widzieć, że użytkownik stara się, przyczynia się do rozwoju forum, jest aktywny.

Podstawowe wymagania na moderatora:
- Wiek (+17),
- Język polski na wysokim poziomie,
- Kultura osobista,
- Doświadczenie,
- Duża aktywność
- Brak zastrzeżeń do zachowania (brak warnów)

Wszystkie osoby, które chciałby rozwijać się w młodym, ambitnym zespole zapraszamy do kontaktu pod postem, na początek oferujemy możliwość rozwoju, wraz z sukcesami sieci wynagrodzenie będzie. Od siebie możemy zagwarantować pełne zaangażowanie i pracowitość.

Chętnych proszę o stosowanie się do wzoru i zgłaszanie swojej kandydatury w tym temacie:
Imię:Doświadczenie:Data urodzenia:Funkcja jaką chcesz pełnić:Dlaczego właśnie ty?:
Pozdrawiam,
laxi

14bd88b737064.png

graphic.png

Zapraszamy na portal: GOcs.pl
Pomagam tylko na forum!

OFFLINE   Professorek

Professorek
  • Użytkownik
  • 360 postów
  • Ranga:
Imię: Rafał
Doświadczenie: Wiele razy pełniłem funkcje moderatora, na wielu silnikach m.in. przemo, phpbb3, mybb oraz ipb :)
Data urodzenia: 09:12:1995
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator
Dlaczego właśnie ty?: Hm.. Ilość razy kiedy miałem posadę moderatora jest niezliczona. Znam się na regulaminie i wiem kiedy go sztywno przestrzegać, a kiedy można przymknąć oko ;) Będę starał się pilnować porządku na forum oraz zachowuję poprawna polszczyznę co jest trudne z angielską klawiaturą :) Nie wchodzę w konflikty z userami, staram się żyć z każdym w zgodzie, mam dużo wolnego czasu i sądzę, że się wywiąże z obowiązków tego stanowiska.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź ze strony Administracji :)

Użytkownik zrezygnował z moderatora.

OFFLINE   Mixer

Mixer
  • Użytkownik
  • 83 postów
Imię: Marcin
Doświadczenie: Mam dość duże doświadczenie, miewałem już takową posadę. Miewałem także swoje fora/portale nie były one bardzo znane ale napewno jakąś wiedzę z nich nabyłem.
Zdarza mi się popełniać błedy orograficzne/interpukcyjne, ponieważ jestem tylko człowiekiem.
Data urodzenia: 18.01.1996
Dlaczego właśnie ty?: Chciał bym pomóc forum aby nie było niepotrzebnych tematów, jestem jednym z pierwszych userów tego forum i trochę poznałem już TEAM. Dogaduje się z innymi graczami/użytkownikami jak i w "realu" i na innych portalach społecznościowych nie mam problemu z dogadywaniem się :). Nie wiem o czym tu więcej pisać, w razie pytań pisać na PW( na GG nie pomagam).

Posted Image

Dodany obrazek

OFFLINE   puacz

puacz

Administrator

• Założyciel
  • 184 postów
Dobrze, dostajecie moderatorów na okres próbny. Próby trwają 2 tygodnie, jeśli będziecie się dobrze spisywać, reklamować, zapraszać znajomych i udzielać się, dostaniecie na stałe. Pozdrawiam. ;)

OFFLINE   ziut3k

ziut3k
  • Użytkownik
  • 11 postów
Imię: Paweł
Doświadczenie: Kofiguruje serwery pomagalem na sieci cs lukman spedzam duzo na spect jesli trzeba czy nie ma chetow gram w cs 6 lat i nigdy sie nie pomyle czy chlopak ma wh czy skill .
Data urodzenia: 21.10.1995
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator www Amxx MovieMaker Pomocnik
Dlaczego właśnie ty?: Dogaduje sie z innymi(Graczami) jestem spokojnym rozwaznyn rozsadnym czlowiekiem . Na mnie zawsze mozna liczyc zawsze pomoge doradze .

Posted Image

OFFLINE   Kaz

Kaz

Psycho ;q

• Redaktor
  • 105 postów
  • Ranga:
Imię: Angelika
Doświadczenie: Od półtora roku/2 (nie pamiętam dokładnie) lat zajmuję się programistyką, tworzeniem stron www, amxx. Miałam wiele for internetowych, portali społecznościowych, oraz sieci, czy serwerów Counter Strike 1.6.
Data urodzenia: 21.12.1996
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator.
Dlaczego właśnie ty?: Dlaczego ja? Myślę, że poradzę sobie z tą posadką i sprawdzę się jako nowa w ekipie. Jak wyżej wspomniałam, jakieś doświadczenie w tym wszystkim mam i nawet teraz mogłabym podjąć się pracy związanej z wyżej wymienionymi zainteresowaniami. Po za tym, uważam, że mam dobry kontakt z resztą paczki GOcs.pl, nie zdarzyło mi się sprzeczać z ani jednym z userów. To chyba tyle ode mnie.

Mam nadzieję, że podanie zostanie ciepło i pozytywnie rozpatrzone.
Pozdrawiam,
Kazia.

Posted Image

graphic.png

OFFLINE   wojas

wojas
  • Użytkownik
  • 52 postów
Imię: Wojtek
Doświadczenie: Gram w cs od 5-6 lat, już nie pamiętam dokładnie ile pełniłem funkcje H@ oraz moderatorów dużych sieci największą to uSmerfa.pl - 26 tys użytkowników ponad. Może nie należę do osób bardzo się rozpisujących i spamujących ale wkońcu jak mam wykonywać swoja prace dobrze a nie nabijać posty. Na tworzeniu serwerów znam się bo pare lat robiłem to lecz nie na poziomie tworzenia sam pluginów ale napewno bedę pomocny. I jako gracz mam dość duże doświadczenie bo steama mam o 2008 roku mam prawie 1900h przegranych ;).
Data urodzenia: 11.10.1994
Funkcja jaką chcesz pełnić:Moderator lecz przy serwerach pomagać też bede mógł ale napewno są lepsi w tym wiec ja jako tylko pomocnik ;).
Dlaczego właśnie ty?: Dlaczego ja ?. Jestem dobrym starym graczem, wiem czego ludzią potrzeba. Jestem opanowany i kulturalny. często jestem dostępny. w grze mam 1900h a na forum gdzie robiłem serwery i moderowałem miałem 1000h przed resetem ;). A narazie potrzeba wam kogoś kto się zna na swojej rzeczy. Pozdrawiam i dziekuje.

Posted Image

OFFLINE   puacz

puacz

Administrator

• Założyciel
  • 184 postów
wojas, dziękujemy za złożenie podania, ale uważamy, że jesteś jeszcze troszkę za krótko na naszym forum. Cieszymy się, że masz tak wielkie doświadczenie. Na pewno pomógł byś gocs itp., ale to jest jeszcze za wcześnie. Posiedź więcej na forum, popisz, pokaż kim jesteś. Nie wykluczamy Ciebie. Napisz podanie za jakiś czas, kiedy uznasz, że już jesteś gotowy :)

Pozdrawiam

OFFLINE   ib3rrt

ib3rrt

powerr rgg`

• Użytkownik
  • 53 postów
Imię: Albert.
Doświadczenie: na forum od 07-03-2012, w cs'a 1.6 gram kilka dobrych lat, moderatora miałem na kilku forach, raz doszedłem nawet do Vice Administratora, Kazu. coś o tym wie :).
Data urodzenia: 26.11.1997.
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator działu / działów.
Dlaczego właśnie ty?: ponieważ myślę, że mogę pomóc, gdyż jestem aktywnym userem z dużym stażem na owej randze.

Posted Image

Wyjaśnienie: Spróbuj za 2 tygodnie, przez ten czas będziemy obserwować twoją aktywność, poziom intelektualny postów i ogólnie twoje zachowanie.
Pozdrawiam,
laxi

rgg
Dodany obrazek

OFFLINE   OstroS`

OstroS`
  • Użytkownik
  • 214 postów
Imię: Patryk
Doświadczenie: Ogarniam moderatora na IPB i przemie.
Data urodzenia: 22.09.1995
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator. :)
Dlaczego właśnie ty?: Moderatorem byłem kilka razy i wydaję mi się, że sprawdzam się w tej roli, nigdy nie było na mnie skarg. Mimo tego, że MyBB to silnik z którym jeszcze nie współpracowałem to uważam, że nadal trzeba poznawać coś nowego i uczyć się czegoś nowego.
Jako humanista mój język polski stoi na dość wysokim poziomie.
Aktywność widać. :)

Posted Image

OFFLINE   laxi

laxi

Główny admin

• Założyciel
  • 1181 postów
  • Ranga:
OstroS` masz 2 tygodnie na odrobienie warna oraz ten okres będzie okresem testowym. Pozdrawiam :)

14bd88b737064.png

graphic.png

Zapraszamy na portal: GOcs.pl
Pomagam tylko na forum!

OFFLINE   Grozisz Mi?!

Grozisz Mi?!
  • Użytkownik
  • 87 postów
Imię: Jakub.
Doświadczenie: Narazie amator- ale po wyjściu officiala Myślę, że spec ;d
Data urodzenia: 18.04.1993
Funkcja jaką chcesz pełnić: Konfiguracja serwerów CS:GO.
Dlaczego właśnie ty?: Cóż , nie wypowiadam się bo jak wiadomo, orłem nie jestem ani bajkopisarzem także myślę, że 2 zdania wystarczą :>
Jestem miły , koleżeński pomocny i nie jestem neokidem :> Podejrzewam, że doskonale sprawdzę w swojej roli ale wszystko zależy od was - czy mnie wybierzecie.
Posted Image
Dodany obrazek

OFFLINE   rafiik18

rafiik18
  • Użytkownik
  • 7 postów
Doświadczenie: 7 lat
Data urodzenia: 30.06.1990r
Dlaczego właśnie ty?: Nie będę się tu rozpisywał daj moda na okres próbny zobaczysz że cie nie zawiodę i sporo pomogę przy rozwijaniu forum.

Posted Image

OFFLINE   Grozisz Mi?!

Grozisz Mi?!
  • Użytkownik
  • 87 postów
Imię: Jakub
Doświadczenie: Perfekcyjny moderator PHPbb3, Ogarniam troche MyBB.
Data urodzenia: 18.04.1993
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator.
Dlaczego właśnie ty?: Byłem moderatorem, byłem administratorem. Na pewno doprowadził bym do porządku - chodzi mi o brak obrażania , itp.. Jeżeli zauważyłbym obrazę rodziny - Ban od razu:> Nie toleruje tego, bleeee. Myślę, że współpracę nawiązaliśmy na serwerze to nawiążemy też na forum i podejrzewam że w konfiguracji serwerów CS:GO też: > Być może kiedyś awansuje do junior admina, heh. Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania :>.

Posted Image
Powód: Nieznajomość regulaminów obowiązujących na forum oraz masz ostrzeżenia. Odpracuj i wtedy złóż podanie.
Dodany obrazek

OFFLINE   SanKen

SanKen
  • Użytkownik
  • 476 postów
Imię: Mateusz
Doświadczenie: Nie wiem ile czasu minęło od cs16, ostatnio bardzo interesuje się pisaniem w html,php,mysql. Takie pierdołki.(np panel do uruchomienia serwera z edycją komendy startowej na mysql.) Z serwerami mam dość dużo do czynienia.
Data urodzenia: 02.08.1991r
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator, pomoc techniczna, Administrator serwerów.
Dlaczego właśnie ty?: Chciałbym pomoc, posiadam własną stronę,ale niestety nie mam za bardzo z kim pracować, wszystko co tam jest zrobione jest prze zemnie, od wgrania spolszczenia po konfiguracje TS3.
Miałem do czynienia z skryptem ipboard(gdzie aktualnie jestem administratorem) i z wszelkimi serwerami od cs1.6 po BF3.

Posted Image
Akceptuje na okres próbny - 2 tygodnie.
Masz moderatora we wszystkich działach jednak skup się na:
http://forum.gocs.pl/forum-5.html
By pomóc jedynemu moderatorowi jakiego dotychczas mieliśmy.

OFFLINE   glow

glow
  • Użytkownik
  • 8 postów
Imię: Grzegorz
Doświadczenie:Własne sieci serwerow organizowanie turniejów Online, gra w cs zaczołem od HL1 pozniej CS 1.5 w kafejce internetowej a nastepnie cs 1.6 do dzisiaj oczywiscie z przerwami
Data urodzenia: 16.09.1993
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator, pomoc techniczna, Administrator serwerów.
Dlaczego właśnie ty?:Dawno nie zajmowalem sie sieciami oraz forum jakies 2-3 miesiace a mam dosyc duze doswiadczenie w phpBB, php by przemo prawie na wylot z ipboard mialem do czynienia malo ale da sie ogarnac napewno, serwerow gdzie bylem adminem nawet bym nie wymienil bylem moderatorem w dawnej kiedys znanej sieci planeta-esportu ktora po jakims czasie zeszla na psy przez H@

Posted Image
Za krótko jesteś z nami - złóż za 2 tygodnie, zobaczymy jak z twoją aktywnością

OFFLINE   XisD

XisD

Leon Zawodowiec

• Użytkownik
  • 67 postów
Doświadczenie: Pewnie jak każdy z 6 lat będzie. Wiele własnych jak i tych na których pełniłem wszelkie mi obowiązki.
Data urodzenia: 24.04.1993
Dlaczego właśnie ty?: Hmm, dobre pytanie. Otóż na początku powstania forum jak i strony, umieszczałem najwięcej informacji z gry, czy to samych informacji czy poradników, dawałem również mapy z cs go. I byliśmy chyba jako jedyni w Polsce którzy posiadali to na forum. A mniej więcej, będę się dobrze sprawował pisał ciekawe informacje czy też pilnował spraw dotyczących forum.

A i jeszcze jedno nie było mnie tak długo na forum ponieważ były wakacje i niestety wyjechałem.

Posted Image
Akceptuje na okres próbny - 2 tygodnie.
Masz moderatora we wszystkich działach jednak skup się na:
http://forum.gocs.pl/forum-5.html

OFFLINE   Peterov

Peterov
  • Użytkownik
  • 388 postów
  • Ranga:
Imię: Piotrek
Doświadczenie: Były moderator, newsman, blacklista w sieci CS-Puchatek. Prowadziłem nie jedno forum.
Data urodzenia: 01.09.1996
Dlaczego właśnie ty?: Twierdzę że jestem miłym człowiekiem, nie stwarzam niepotrzebnych problemów, lubię pomagać innym i forum się bardzo szybko rozwija przy czym potrzeba ludzi na funkcję Moderatora
Posted Image
Okres próbny tj. 2 tygodnie.
Dodany obrazek

OFFLINE   IksDe

IksDe
  • Użytkownik
  • 55 postów
Imię: Łukasz
Doświadczenie: Posiadam dosc doswiadczenie w skryptowaniu, nigdy nie skryptowalem pod CS, lecz bawilem sie jezykami PAWN i Squirrel, posiadam spora wiedze o konfigurowaniu forow, glownie myBB(czyli takie co tu jest, najlepszy cms ;d), ale z innymi takze sobie radze. Wykupiony serwer VPS, sam go konfigurowalem od zera, i prowadzilem serwer do IV:MP przez pare miesiecy.
Data urodzenia: 1993 Pazdziernik :)
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator/Webmaster i/lub Skrypter/Serwer
Dlaczego właśnie ty?: Mam spore doswiadczenie jak i wiedze, akurat duzo czasu i moge dac pare pomyslow. Pozdrawiam

Posted Image

OFFLINE   radzimil

radzimil
  • Użytkownik
  • 40 postów
  • Ranga:
Imię: Konrad
Doświadczenie: Moderowałem już parę forów oraz portali, na niektórych byłem newsmanem, byłem moderatorem darkwarezu za czasów jego pierwszych miesięcy niestety później nie miałem za dużo czasu i o nich zapomniałem. W cs'a gram od 2004 roku, czyli już troszkę czasu, więc mało co jest mi obce oraz wiem, która komenda za co odpowiada, więc gdyby ktoś próbował pomóc na siłę, nie znając odpowiednich komend oczywiście bym go poprawił a jeśli by się to powtarzało to pewnie bym go ukarał.
Data urodzenia: sierpień 1996
Funkcja jaką chcesz pełnić: Moderator / admin serwera/serwerów
Dlaczego właśnie ty?: Znam się na csie oraz na moderowaniu forum, śledzę to forum od jakiegoś czasu lecz niedawno się zarejestrowałem gdy potrzebowałem pomocy ;) i zauważyłem, że czasami robi się spamik i dopiero po jakimś czasie ktoś zareaguje i zamknie temat. Wiedziałbym jak pomóc w sprawie cs'a, odpaleniu go czy jakimś problemem z nim (oczywiscie nie każdym). A co do serwera, to tak czy siak będę tam grał bo mi się podoba. Po prostu chyba jest mało adminów na serwerze i czasami robi się chaos, ludzie afkują lub celowo utrudniają grę. Chcę temu zapobiec i pomóc w uporządkowaniu serwera. Miałem pare razy admina na serwerach 1.6 i source, więc to raczej nie będzie mi obce. Po prostu chcę pomóc bo i tak zostanę na tym forum jak i serwerze.

Posted Image
Złóż za 2 tygodnie, zobaczymy jak z twoją aktywnością.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników