Skocz do zawartości

Zdjęcie

SUPPORT/ENTRY 5,5k GODZIN/GLOBAL/16 LAT

szukam teamu 5k godzin

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   xSpontan

xSpontan
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ranga:

Witam,

Nazywam się Stasiek mam 16 lat. Szukam drużyny (bądź organizacji), z którą będzie można powalczyć na naszej scenie i dążyć do osiągnięcia czegoś więcej. 

Co do roli w drużynie; dobrze czuję się jako support ale nie boje się ryzyka i mogę również grać jako entry fragger. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak będzie funkcjonować drużyna (wszystko do ustalenia)

Co do moich umiejętności; osobiście uważam się za dobrego gracza, lecz wiem, że jeszcze nie mogę ukazać pełni swoich możliwości przez ograniczający mnie sprzęt. Mianowicie komputer mam dobry (stałe 300 fpsów), lecz posiadam 60Hz monitor przez co przeciwnicy mają nade mną delikatną przewagę, co czasami po prostu czuję. Do wakacji zmieni się to i monitor zostanie wymieniony na monitor 144Hz.

Wiem, że rangi i levele faceit nie mają dużego znaczenia, lecz w grze posiadam Globala a na faceicie aktualnie 7lvl. Dlaczego tylko 7? Przez ostanie pół roku nie miałem zbytnio czasu na grę i grałem jedynie ze znajomymi i do tego nieregularnie, przez co mój level uległ znacznemu spadkowi. Mniej więcej do świąt (2017r.) utrzymywałem około 2300 punktów elo. W najbliższym czasie mam zamiar szlifować swoją formę i powrócić do 10 lvl'a.

Nie mam zbyt dużego doświadczenia team'owego, lecz swoją komunikacje oceniam bardzo pozytywnie.

Od drużyny/graczy, którzy chcieli by zagrać ze mną, bądź przetestować mnie w swojej drużynie oczekuje zaangażowania, analizy swoich błędów, walki do końca, treningów indywidualnych, a przede wszystkim brak toksyczności (wiadomo, czasem można się zdenerwować ale żeby nie było to na porządku dziennym).

Kontakt: https://steamcommuni...spontanofficial

Pozderki c:

Edytowany przez xSpontan, 16 May 2018 - 20:47.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: szukam teamu, 5k godzin

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników