Skocz do zawartości

Zdjęcie

18 LAT SNIPER/RIFFLER

szukam teamu riffler sniper 18+ drużyna

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Qsza

Qsza
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • Ranga:

Witam serdecznie!

Szukam drużyny nastawionej głównie na rozwój osobisty jak i w przyszłości na sukcesy.
Zależy mi na pozytywnej atmosferze, komunikatywności oraz dyspozycji w godzinach 19-23.
Chciałbym poza tym pracować z osobami, które mają skończone 17 lat życia. Chodzi gównie o jako taką dojrzałość w podejmowaniu decyzji. Nie chcę, by ktoś po kilku miesiącach stwierdził, że woli "zbierać porzeczki w ogródku".big_smile.png

Ja osobiście jestem osobą mocno angażującą się w życie drużyny i jestem zawsze otwarty na nowe osobistości.
Nie lubię chamstwa i bycia aroganckim. Jak każdy inny człowiek...mam swoje życie prywatne, które spędzam z najbliższymi osobami.
Jeśli chodzi o moje doświadczenie w grze zespołowej to myślę, że jest na wysokim poziomie, gdyż potrafię się dostosować do warunków panujących w drużynie.
Dysponuję stabilnym łączem internetowym i sprzętem peryferyjnym. Sprawa LAN'ów wygląda tak, iż muszę się przyzwyczaić do drużyny i być w pełni świadomym naszych zespołowych umiejętności.
Jak wiadomo ciężki trening popłaca, więc myślę, że z turniejami OFFLINE nie będzie problemów.

Jeśli jakakolwiek ekipa jest zainteresowana to zapraszam pod podany niżej STEAM!
Ciao!smile.png

P.S Nie grywam matchmaking'ów! 

https://steamcommuni.../semperpessima/

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: szukam teamu, riffler, sniper, 18+, drużyna

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników