Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fpsy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   VemperPL

VemperPL
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Ranga:

Cześć,

otóż od pewnego czasu mam problem z fpsami w csie, samoistnie spadły na tyle, że nie da się grać.

Do rzeczy, jednego dnia gram normalnie, drugiego wystąpił u mnie dziwny 'spadek szybkości ruchu myszy podczas gry', w menu tego nie mam  (nie wiem dlaczego, w innych grach tego nie doświadczyłem). Następnego dnia wystąpiły wielkie wahania fps nawet od 160 do 30. Komputer się nie grzeje, sterowniki zaktualizowane, syfy z niego wyczyszczone (w pc i w windowsie xD), rejestr sprawdzony, parametry startowe ustawione, bardzo niskie detale.

Co mogę zrobić? Nigdy przedtem tak nie miałem, gra od lat chodziła bardzo dobrze. Może ktoś ma podobny problem? Proszę o pomoc 

OFFLINE   VemperPL

VemperPL
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Ranga:

@ref...

OFFLINE   VemperPL

VemperPL
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Ranga:

@ref

OFFLINE   Matarese

Matarese
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ranga:
Sprawdź spójność plików gry. Prawym na grę w bibliotece -> właściwości -> i szukasz czegoś w stylu "sprawdź spójność plików"

Jak to nie pomoże, to reinstall gierki, czasem się coś samo psuje, przynajmniej ja tak miałem ze dwa razy. Napisz czy coś dało, najwyżej będziemy dalej kminić.

OFFLINE   VemperPL

VemperPL
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Ranga:

Sprawdź spójność plików gry. Prawym na grę w bibliotece -> właściwości -> i szukasz czegoś w stylu "sprawdź spójność plików"

Jak to nie pomoże, to reinstall gierki, czasem się coś samo psuje, przynajmniej ja tak miałem ze dwa razy. Napisz czy coś dało, najwyżej będziemy dalej kminić.

to chyba najprostrze co mozna bylo napisac xD

dopiero pomogl format systemu i install nowego

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników