Skocz do zawartości

Zdjęcie

DMG/1900h/16 lat/każda_pozycja

dmg+ csgo team

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   avanti

avanti
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ranga:

Info: Mam na imię Łukasz i niedługo skończę 16 lat. Swoją przygodę z CS:GO rozpocząłem prawie 2 lata temu, natomiast pierwszy kontakt z CS'em (tj. cs 1.6) miałem już jakieś 4 lata temu.

Nick: demon;

Liczba moich godzin w csie: +1900h

Rola w drużynie: Myślę, że to zależy bardziej od drużyny, ponieważ nie mogę na przykład być snajperem jeśli rzeczywiście będzie ktoś ode mnie lepszy w tej roli, także można obgadać wszystko na pw.

Doświadczenie drużynowe: Jakieś kilka miesięcy temu grałem w drużynie Revenge. Team trzymał się już dobre pół roku. Grałem tam wtedy na pozycji Lurker, mieliśmy ogarnięte taktyki, dużo wygranych PCW na koncie, ale niestety drużyna się rozpadła, ponieważ członkowie nie mieli czasu na grę, przez co reszta nie mogła się rozwijać. Dawno nie grałem w żadnej drużynie, ponieważ zniechęciło mnie to troche, - graliśmy tyle czasu, sporo osiągnęliśmy, a nagle jedna osoba odeszła, bo nie miała czasu i wszystko się rozpadło.

Czas grania: 18-22/23 (do uzgodnienia)

Ranga (jeśli w ogóle Cię to obchodzi): Aktualnie DMG.

-Szukam drużyny w granicach poziomu dmg/le [ew. MGE ale to wyjątki]

+/+:

- Nie jestem toksyczny (100%) [Gdy się zdenerwuję, to staram się tego po prostu nie okazywać)

- Staram się dawać dokładne info co się dzieje i co robię [Wiem - to oczywiste, ale wolę od razu napisać. Więcej pw]

- Jestem punktualny

- Na meczach, jak i na treningach jestem w 101% skupiony.

- Uspokajam teammate'ów jeśli jest taka potrzeba. [są przypadki, że kolega z drużyny ma słaby dzień i nic mu nie idzie, ja go pocieszam]

- Jestem zaangażowany

Kontakt: 
http://steamcommunit.../avantitheplaya - jeśli jesteś chętny - zaproś, ja wyjaśnię szczegóły i na pewno się dogadamy.

Jeśli nie przeczytałeś tego do końca, a zaprosisz mnie na steam wyskakując z pytaniem "jaka ranga, ile lat" to nie zdziw się, gdy Ci nie odpiszę.

Edytowany przez avanti, 01 January 2018 - 15:16.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: dmg+, csgo team

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników