Skocz do zawartości

Zdjęcie

100% DARMOWE SKINY, AUTO BETTING W TLE

darmowe skiny ruletka csgo crash csgofast cs go skiny

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   kosmik1

kosmik1
  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam,

ogarnąłem sposób na darmowe skin grając w crash game.

Szukałem też innych stron gdzie ten sposób by działał ale działa tylko na tej ruletce:

www.csgofast.com

Sytuacja wygląda tak, że grając w jakiekolwiek systemy podbijania stawki, przy długiej fali przegranych prędzej czy później wtopimy wszystko.

Na tej stronie przy ustawionym crashu na 1.15 i becie 10 punktów dostajemy 12 pktów,

na innych ruletkach przy crashu 1.15 i 10 obstawionych punktach daje nam 11 pktów.

Różnica jest taka że csgofast zaokrągla do góry. Dzięki czemu suma sumarum zarabiamy 5%- (2% na crash 1,00 ustawione jako prowizja dla strony) - na czysto 3%

Ważne jest żeby obstawiać 10, bo wtedy wygrywamy 12  czyli 20%

Jak obstawimy 100, wygrywamy 115 czyli 15% czyli mniej

Ostatecznie zarabiamy tylko na różnicy tego co zaokrągla sklep  czyli jakieś 3% z każdego beta. Co przy 10 coinstach daje nam 0,3 coinsa zarobku,

Teoretycznie mało, w praktyce to jedyny sposób na zarabianie bez ryzyka.

Testuje ten sposób od 6 dni, I Wypłaciłem już skiny o wartości 90 zł. Czyli średnio 15zł dziennie. (Zaznaczam że komputer mam włączony 24/h)

Oczywiście czasami jest tak że przez noc potrafi z 1000 coinsów spasć do 900 jak jest jakaś długotrwała bessa. Ale koniec końców zawsze zarabiamy. Ogólnie wyciągam skiny kiedy mam nadwyżke ponad 300 coinsów - to taka najbezpieczniejsza granica.

Z czego ja zaczynałem od darmowych 60, czyli z rejestracji z linka + daily points 10 dziennie.

Zachęcam do rejestracji z mojego linka w ramach wdzięczności za sposób na darmowe skiny :)

https://csgofast.ru/#r/20ue9i

I kod na darmowe pkty:

20UE9I

Tutaj zdj jak należy ustawić Crash Game

81910050942117439497.jpg

OFFLINE   kosmik1

kosmik1
  • Użytkownik
  • 4 postów

Acha, dodam jeszcze że tą ruletke trzeba mieć chyba odpaloną na oddzielnej przeglądarce, Bo jak przeglądamy inne karty na przeglądarce to ta ruletka sie buguje i nie betuje. Ja mam na chromie odpaloną ruletke a normalnie korzystam z firefoxa.

OFFLINE   kosmik1

kosmik1
  • Użytkownik
  • 4 postów

Czasami zaglądajcie do ruletki bo potrafi się wieszać co pare h.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: darmowe skiny, ruletka, csgo crash, csgofast, cs go, skiny

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników