Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam Teamu GE

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Jezio

Jezio
  • Użytkownik
  • 61 postów
  • Ranga:

Witam mam na imię Jędrek mam 15 lat szukam teamu na poważnie nie 4fun jeżeli masz team i gracie sobie 4fun to nawet do mnie nie pisz nie trać swojego i mojego czasu.

Więc tak powiem moją aktualną rangą jest w tej chwili unranked ponieważ nie gram mm wgl a przed tym miałem globala gram tylko faceity,esea,i jak team będzie chciał moge grać cevo i pcw spraingi lany itp.Mam doświadczenie teamowe grałem w 5 teamach ale po kilku tygodniach lub miesiącach się rozpadły.Poziom na faceit mój 6 a na esea ranga to d+.Posiadam również sprawny sprzęt i mikrofon,internet na każdej mapie +200fps.Moje ulubione mapy to mirage,inferno,cbble

Mogę grać na pozycjach entry,riffler,lurker.W cs go mam przegrane ponad 2,500h i w 1.6 ok 1,400.Mój czas na gre w godzinach 18-23 wiadomo 3 gimnazjum trzeba sie uczyć więcej. 

Więcej info na pw.

Oczekuję no toxic suprim+ lub 6 poziom na faceit (w sensie nie takim że wygrałeś 5 meczy i masz 6 poziom  50+ meczy) wiem ranga nie gra ale jakiś wyznacznik musi być,15 lat minumum,treningi,punktualności no i wiadomo dobrego skilla,ts3,sprawny komputer żeby nie było w trakcie meczu lub akcji laga miałem albo mam 30fps nie moge grać itp,gre traktować na poważnie nie że wchodzimy i się bawimy lub gadamy podczas meczu nie istotne rzeczy ale wiadomo atmosfera też musi być żeby nie było sztywno.+2,500h

Kontakt: http://steamcommunity.com/id/jezio69/

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników