Skocz do zawartości

Zdjęcie

SkinChanger

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   IgorZzZ

IgorZzZ
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • Ranga:

Czy za skinchanger jest vac?

OFFLINE   Kinet

Kinet
  • Użytkownik
  • 12 postów

Vac'a nie dostaniesz raczej, jedynie Cie wywali z meczu z komunikatem i nie dołączysz dopóty nie zresetujesz PC- choć powiem Ci, że moi znajomi jadą już kupę czasu na nim i nie mieli problemu :) 

OFFLINE   Semin

Semin
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ranga:

Wlaśnie, podobno można dostać Vac'a za to dlatego tak się obawiam. Jeden kumpel dostał w LoLu banika za taki programik, a drugi pół roku temu właśnie w csie, dlatego też już się cykam używać i przeszedłem na kupywanie skinów z https://skins.cash/pl

OFFLINE   Cichowsky

Cichowsky
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ranga:

Mogę cię zapewnić, że VAC'a nie dostaniesz. VAC'a dostaniesz, jeżeli Valve przeskanuje ci pliki gry, a to jest tylko i wyłącznie wykonywane gdy ludzie oceniający twoje demko zaznaczą, że podejrzanie grasz. Więc jak grasz niczym "bożydar" to możesz się bać, jeżeli nie, nie ma się czego obawiać. Gram na SkinChangerze już rok i kompletnie niczego nie mam.

OFFLINE   Virtunio

Virtunio
  • Użytkownik
  • 30 postów
  • Ranga:

Nie ma vaca, ale ja na smurfie tego używam bo na głównym wydaje na skiny, ale znajomy z dawnego teamu ma 2k godzin i nie ma Vaca a skin changera ma - ciekawe co myślą sobie gracze jak ogląda sobie zwykły nóź lub broń:D

OFFLINE   BLOODIX

BLOODIX
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ranga:

Skąd pobrać skinchangera???

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników