Skocz do zawartości

Zdjęcie

2 znajomych sniper oraz entry szukaja teamu high/top

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   CcCcC

CcCcC
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Witam Nazywam się Tomasz mam 16 lat i razem z moim znajomym Adrianem który ma 18 lat szukamy drużyny na wysokim poziomie bo juz nas irytuja drużyny bez doswiadczenia komunikacji oraz teamplay`u. 
Lecz wpierw coś o nas : 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Mój znajomy ma na imię Adrian ma 18 lat jego główną rolą jest sniper ma ponad 2,5h k ma doświadczenie drużynowe oraz lanowe. Jest spokojną osobą oraz komunikatywną ma 5 lvl faceit oraz rangę supreme. 

Teraz coś o mnie mam na imię Tomasz mam 16 lat moja główną rolą jest entryfragger mam okolo 3,5h k łącząc wszystkie konta na tym aktualnym mam prawie 1h k. Mam doświadczenie lanowe oraz drużynowe mam 5 lvl faceit oraz rangę global. Jestem osobą zwariowaną lecz gdy trzeba sie skupić jestem spokojną i miła osobą. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
Mamy wymagania dotyczące drużyny w której chcemy się znaleźć 
-Wiek przynajmniej 16+ (oczekujemy takiego wieku by nie bylo problemu z wyjazdami na lany a po drugie byśmy nie grali z (dziecmi) ) 
-Rangi przynajmniej Supreme/Global (wiemy wiemy rangi nie grają lecz jest jakis poziom pomiedzy lemem a globalem wiec oczekujemy takich rang) 
-Własny TS (by nie chodzić po jakich ts i zmieniać co mecz bo ten cos tamten cos jeden staly ts) 
-Chęć i zapał do gry (w skrócie byśmy byli napaleni na grę i osiąganie jeszcze więcej) 
-No toxic (można momentami krzyknac "KURWA!" lecz nie czesto by nie zagluszalo krokow oraz informacji) 
-Komunikatywność (chodzi o to byśmy sie dogadywali w sprawie infa jakiś flashy itp) 
-Dobre info (Krótke szczegółowe info typu "Awp jest w dżungli w celowana w pałace, rzuć ktoś smoka na dżungle") 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 
To tyle jak dla mnie jeśli spełnia twoja drużyna te wymagania to zaproś nas na steamie masz tutaj nas 
--> Tomasz (quee) http://steamcommunit...61198295739091/ 
--> Adrian (Valeriss) http://steamcommunit...561198035273548 

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników