Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem faceit

faceit problem

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Zmijka

Zmijka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Ranga:

Witam otoz od paru dni mam problem z faceitem.Nie moge sie zalogowac, gdy klikam zaloguj po wpisaniu loginu i hasla sa tylko te 3 kropki oznaczajace ze sie laduje i tak ciagle.Probowalem nawet w telefonie lub laptopie - to samo...

OFFLINE   CyCu1337

CyCu1337
  • Użytkownik
  • 72 postów
  • Ranga:

mam to samo ;/ nie wiem co sie dzieje

OFFLINE   Zmijka

Zmijka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Ranga:

mam to samo ;/ nie wiem co sie dzieje

od kogo masz internet ? :D

OFFLINE   Ciszman

Ciszman
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Ranga:

Spróbujcie wyczyścić ciasteczka faceit'a. W chromie: Ustawienia--->Zaawansowane--->Ustawienia treści--->Pliki cookie, macie całą listę cisteczek, a w prawym górnym rogu listy macie wyszukiwarkę, wpisujecie "faceit" usuwacie wszystko co wyskczy. Powinno być 4-5 plików(dokładnie nie pamiętam). Powinno zadziałać Napiszcie czy pomogło.

Edytowany przez Ciszman, 13 August 2017 - 17:07.

OFFLINE   Zmijka

Zmijka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Ranga:

Spróbujcie wyczyścić ciasteczka faceit'a. W chromie: Ustawienia--->Zaawansowane--->Ustawienia treści--->Pliki cookie, macie całą listę cisteczek, a w prawym górnym rogu listy macie wyszukiwarkę, wpisujecie "faceit" usuwacie wszystko co wyskczy. Powinno być 4-5 plików(dokładnie nie pamiętam). Powinno zadziałać Napiszcie czy pomogło.

Dalej to samo mam ;/ Nie wiem juz o co chodzi.. 

OFFLINE   Ciszman

Ciszman
  • Użytkownik
  • 32 postów
  • Ranga:

Dalej to samo mam ;/ Nie wiem juz o co chodzi.. 

Też nie wiem, mojemu ziomkowi czyszczenie ciasteczek pomogło. Spróbuj napisać na support.

OFFLINE   Zmijka

Zmijka
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Ranga:

Też nie wiem, mojemu ziomkowi czyszczenie ciasteczek pomogło. Spróbuj napisać na support.

Pisalem juz :D masz moze jeszcze jakies pomysly ? ;/

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników