Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy to normalne, że mam spadki o 350 fps?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Project1211

Project1211
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

No dobra, bo to brzmi nieco dziwnie, ale same spadki ROZUMIEM, ale o 350 fps (Różnie, zależy od miejsca na mapie) np. gdy na cbblu jestem na B longu i bez smokow zadnych ani nic patrząc na longa mam załóżmy 230-240 fpsów, a gdy polecą smoke, wszystko i wchodze na bsa z platformy jak patrze na B mam 100 fpsów.. czasmi jest tak, że mam 300 i spada do 120, nie oszukujmy się ale spadki od 100 do 150 fpsów to chyba lekka przesada, jutro wymieniam monitor na 144hz i wiem, że będzie mi się grało gorzej, procesor ma 70 stopni i jutro będę wymieniał paste, starczy? Czy może to całkiem inny powód dlaczego tak jest.

OFFLINE   DamianDomal

DamianDomal
  • Moderator
  • 173 postów
  • Ranga:

Skoro podjąłeś tak radykalne kroki - to proponuję przy okazji wyczyścić cały komputer, jeżeli masz chęci to możesz zawieźć do serwisu, oni Ci tam za grosze go całego wyczyszczą. Dalej to możesz zaktualizować sterowniki za pomocą programu Driver Booster oraz wyrzucić z komputera niepotrzebne Ci programy. Jeżeli to nie pomoże to napisz i będziemy szukać przyczyny dalej.

OFFLINE   Project1211

Project1211
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Czyściłem komputer już, sterowniki ogarne, a format też robiłem, ale zobacze dziś jak będzie po tej paście

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników