Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyślij swoje demo, akcja promocyjna!

demo; cs:go; hajk; hajkmedia

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1
OFFLINE   Hajk

Hajk
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Ranga:

Siemanko!

Witam wszystkich zgromadzonych na tym forum. Wybrałem ten dział, ponieważ uznałem, że będzie on odpowiedni dla mojego tematu, jesli jednak jestem w błędzie, to proszę moderatora o przeniesienie, bądź wskazanie poprawnego działu.

 

Nie będę się znacznie rozpisywał, ponieważ wszystkiego możecie się dowiedzieć z filmu, który znajduje się poniżej. W skrócie, ruszam ze swoim kanałem na youtube, zacząłem się ostatnio mocno uczyć i interesować adobe premiere i stwierdziłem, że wykorzystam swoje umiejętności przy obrabianiu demek z cs:go (clutche/ace/nieugrywalne akcje itp.). Chce to zrobić dobrze i solidnie, tak aby to było miłe i przyjemne dla oka. Mam zamiar stworzyć serię zagrań was widzów/graczy. Niezależnie jaką masz rangę, liczy się sama akcja. Jeśli jesteś zainteresowany, to zapraszam Ciebie do obejrzenia mojego filmu na youtube.

 

http://www.youtube.com/watch?v=i_sfRa0YGSs&t

 

 

Jeśli jednak nie wiesz jak i gdzie znaleźć demko z Twojego meczu, zrobiłem specjalnie dla Ciebie krótki i przejrzysty poradnik. Krok po kroku.

 

http://www.youtube.c...v=qDOjrb9TMJU

 

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz zrobić to tutaj w wiadomości prywatnej, zostawić posta lub odezwać się przez jeden z social mediów podanych w opisie filmu. 

Czekam na wasze demka!


  • hazeR lubi to
0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników