Skocz do zawartości

Zdjęcie

PC do 2000 zł

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Winters2909

Winters2909
  • Użytkownik
  • 35 postów
  • Ranga:
Witam pisze z prośbą o skompletowanie PC do CS GO za 2000 z używanych części i ile maksymalnie stabilnych FPSow uciągnie bez spadków? Czy warto w ogóle składać z używanych części czy lepiej zająć się zbieraniem kasy i dołożeniem troszkę na nowy sprzęt?

OFFLINE   DamianDomal

DamianDomal

Okres próbny do dnia 21.06.2017

• Moderator
  • 150 postów
  • Ranga:

Cześć, jeżeli te używane części są sprawne - to dlaczego nie warto? Tylko pamiętaj, aby nie kupować gotowych komputerów z allegro, że niby mają w opisie "do gier" - ale to jest na prawdę nie warte uwagi, lepiej sobie kogoś znaleźć kto Ci złoży dobry sprzęt na np. morele - a potem Ty byś powoli szukał używanych części które będą na pewno tańsze i sobie na pewno złożysz coś ciekawego. Ja osobiście średnio się znam, ale wolałbym swoje doświadczenie co do komputerów zachować dla siebie, ponieważ nie chcę nikogo wprowadzać w błąd, są osoby które bardziej siedzą w tym temacie.

OFFLINE   PulkowniklodreipW

PulkowniklodreipW
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Ranga:

GeForce GTX 770 3GB chodzi po 400-450zł za używany

Pentium G4560 nowy za 300zł (to jest najtańsze CPU które utrzyma tą kartę i nie będzie jej ciąć) - stockowe chłodzenie wystarczy

Płyta główna B250 (bo na rozbudowę się przyda) jakieś 350zł za nową

Bałbym się kupować RAM-u używanego - czyli jakies 300zł za 8GB DD4 (16GB jeśli chcesz streamować, ale wtedy spokojnie 500zł)

HDD i zasilacz lepiej kupić nowe - około 500zł za oba

Buda za około 100zł do Twojego wyboru - nie bierz cienkich, ja przejechałem się na Zalmanie Z3 Plus bo mimo wypukłego boku kable pałętają się po obudowie)

Razem około 2000zł przy najdroższych opcjach, nie licząc oczywiście monitora i napędu CD - za nowy zestaw (oprócz karty) :D

Edit: Mój zestaw GTX 1050 Ti+G4560+Płyta H110 i 8GB RAM daje 220-240fps na wyregulowanych ustawieniach (renderowanie wielordzeniowe, wysokie cienie, niskie tekstury i bodajże dwuliniowy antyaliasing), tu powinno być jakieś 220-270fps

Edytowany przez PulkowniklodreipW, 17 June 2017 - 11:44.

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników