Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dobry sprzęt a mało FPS

fps cs go fps niskie fps malo fps

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   Siwy82

Siwy82
  • Użytkownik
  • 4 postów

Witam, tematów było kilko ale nie znalazłem nic z kartą AMD a jak znalazłem to nie rozwiązałem problemu.

Jak w temacie, mianowicie po 2 latach przerwy z cs go zainstalowałem ponownie w wiadomym celu i w czym problem? Zbyt niska ilość FPS. Grałem kiedyś(2-3 lata temu) i spokojnie osiągałem fpsy okolice 120-130 fps na wysokich ustawieniach a teraz niestety ale tych fpsow mam z 20-40, co ciekawe domyślnie mój sprzęt ustawia grafe na bardzo wysokie lecz to nie za dużo daje bo gdy zmieniam na niskie te fp-sy skocza do 50-60 a mimo to czuję jeszcze straszne klatkowanie.

Mój sprzęt.

Windows 7 x64

4 GB RAM DDR3

Procesor Intel® Core™ i5-4430 CPU @ 3.00Ghz 3.00Ghz 

Karta Graficzna AMD Radeon HD 7700 Series

Jestem świeżo po formacie wszystkie sterowniki zainstalowane od producenta. podzespołów. Fakt że komp stał co najmniej 2 latka nei używany (wyłączony) ale zostął wyczyszczony z kurzu.. ale to raczej nie jest żaden problem bo reszta śmiga bez zarzutów. 

Prosił bym o pomoc konkretnie w tym temacie, dodam iż czytałem naprawde te wszystkie tematy i synchronizacje pionowa włączałem i wyłączałem tak samo jak renderowanie rdzeni czy coś podobnego... bawiłem się napoczątku sam opcjami w grze... oglądałem zuzycie procka nie przekracza 25% w menedrzeze urządzeń... Nie mam pojecia. Proszę o pomoc i z góry dziękuję. Pozdrawiam.

OFFLINE   Siwy82

Siwy82
  • Użytkownik
  • 4 postów

Refresh? 

Przeleciałem wszystkie możliwe opcje... z tematu  

Spadek fps, CS GO przestal odpowiadac - kilka(nascie) przydatnych rad

i naprawde nie mam pojęcia co jest nie tak? Temperatury nawet się zgadzają po sprawdzeniu programikami które byy w powyzszym temacie... 

OFFLINE   VeloN

VeloN
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Ranga:

Powiem Ci tak ja na swoim starym sprzęcie z AMD Athlon 64 x2 3.2ghz 4GB Ram  i GTX 550 Ti 1GB po dwóch letnich aktualizacjach CS-Go też miałem dropy od 15-60 fps. Stawiałbym tutaj na to, że obecne aktualizacje do CSa bardziej obciążają starsze komputery niż 5 lat temu spróbuj pomyśleć nad zmianą karty graficznej, może systemu operacyjnego. Wiem że mój komputer był starszy niż Twój ale po prostu może obecne aktualizacje do CSa bardziej zamulają kompa. Powiedz mi jeszcze czy  przy innych grach nie masz zbyt obciążonego procesora?

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: fps cs go, fps, niskie fps, malo fps

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników