Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sniper z Globala szuka teamu

szukam team e-sportowego

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   shrek581

shrek581
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • Ranga:

Witam jako iż zajrzałeś do tego tematu to pewnie chcesz coś o mnie wiedzieć więc tak mam dość spore doświadczenie teamowę . Grałem w 2 teamach i zajmywaliśmy wysokie miejsca w turniejach online . Bywałem na lanach . 

Mam 15 lat 
Preferowana pozycja to Sniper lub seconadry sniper i support ale ogarniam z innych broni . 
Godziny na steam 3000 H w cs go mam to na 3 kontach mogę udowodnić  i jakieś 1000 w source  . Od siebie oferuje możliwość wyjazdów na Lany wysoki poziom z mojej strony Dostępność od 17 30 od poniedziałku do czwartku w piątek od 15 do oporu w sobotę od 12 do oporu w niedziele od 16 22 . Tak jak widać mam dużo czasu na grę. 
moja ranga : Global 
Czego bym oczekiwał od teamu :
-Punktualności
-Zaangażowania 
-Minimum 15+ 
-Skilla (To jest najważniejszy punkt)
-Myślenia w grze (To też jest ważny punkt)
-Bycia komunikatywnym, dawania dokładnego i szybkiego infa (jak wolisz siedzieć cicho podczas gry to nie pisz)
-Nie interesują mnie teamy które się rozpadną po miechu (teamy od podstaw to znaczy takiego które dopiero zaczynają tak że mnie nie interesują)
-Nie bycia gwiazdą (nie raz spotkałem się z tym że ktoś myślał że nie wiadomo co strzela i się wywyższał)
-Nie bycia toxic (to też ważny punkt)

- Doświadczenia 

- ranga Lem+ 

Kontakt do mnie tutaj : http://steamcommunit...61198314886510/

Edytowany przez shrek581, 11 January 2017 - 22:10.

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: szukam team e-sportowego

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników