Skocz do zawartości

Zdjęcie

PROBLEM Z FPS ?

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
5 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   dunek

dunek
  • Użytkownik
  • 2 postów

AMD A10-5800K APU WITH RADEON(FM) HD GRAPHICS 3,80 Ghz 

GEforce GTX 970 (2gb

8gb ram 

PROBLEM :

gram na low ustawieniach , wszystko zrobione pod jak największą ilość fps a i tak mam max 150 w grze , gdy się coś dzieje w grze (akcja , granaty , itp ) spada do 100 , 120 fps . Czy jest to możliwe ? 

ustawienia karty zmienione pod cfg magi1ka ( panel sterowania nvidia ) . Proszę o jakąkolwiek pomoc , radę czy jest to normalne, jeśli nie to proszę o jakieś podpowiedzi  :)

jestem tutaj 1 raz i jest to mój 1 post więc prosze o wyrozumiałość .

Pozdrawiam :) 

OFFLINE   AceIgorPRO

AceIgorPRO
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Ranga:

możliwe ze przez procesor

OFFLINE   Ducia9912

Ducia9912
  • Użytkownik
  • 6 postów

Wymień procek bo najwyraźniej ogranicza karte graficzną.

OFFLINE   muszka00

muszka00
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • Ranga:

Wasze odpowiedzi są tak bez sensu, że aż nie mogę na to patrzeć...

Wymagania sprzętowe:
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 lub lepszy
  • Karta Graficzna: 256 MB +  Pixel Shader 3.0 NVidia 8600 / ATI Radeon HD 2400 lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0
  • RAM: 1GB XP / 2GB Vista
  • Miejsce na Dysku: 7,6 GB
  • System operacyjny: Windows® 7/Vista/XP

Takie są wymagania sprzętowe cs go... więc niemożliwe aby to była wina procka....

Skoro masz ustawione wszystko pod fps powinno śmigać lepiej

Spróbuj na innym koncie " ja mam taki bug że na jednym z kont mam nawet dropy do 40FPS gdzie na innym mam stałe 220fps-250fps"

OFFLINE   osejszon

osejszon
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • Ranga:

Karta w porównaniu do procesora bardzo mocna. Jeśli masz możliwość, to zmień CPU na czas testów.

Wasze odpowiedzi są tak bez sensu, że aż nie mogę na to patrzeć...

Wymagania sprzętowe:
  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 / AMD Phenom™ X3 8750 lub lepszy
  • Karta Graficzna: 256 MB +  Pixel Shader 3.0 NVidia 8600 / ATI Radeon HD 2400 lub lepsza
  • DirectX: wersja 9.0
  • RAM: 1GB XP / 2GB Vista
  • Miejsce na Dysku: 7,6 GB
  • System operacyjny: Windows® 7/Vista/XP

Takie są wymagania sprzętowe cs go... więc niemożliwe aby to była wina procka....

Skoro masz ustawione wszystko pod fps powinno śmigać lepiej

Spróbuj na innym koncie " ja mam taki bug że na jednym z kont mam nawet dropy do 40FPS gdzie na innym mam stałe 220fps-250fps"

Na i5 6600k mam dropy - DM, nuke i 90 FPS. Kopią grę wydawcy cały czas, wprowadzając rękawiczki, które tylko zabierają klatki i tym podobne.

OFFLINE   Thukan

Thukan
  • Użytkownik
  • 19 postów
  • Ranga:

Jest to zdecydowanie wina procka :). Karta graficzna jest ok i nie powinno być z nią żadnych kłopotów. A co do procka, to on tą kartę ogranicza i niestety są tego skutki :)

Następnym razem jak się będziesz miał do wyboru: lepsza karta graficzna i gorszy procesor, a gorsza karta graficzna i lepszy procesor to wybieraj to drugie :). Karta graficzna nie ograniczy ci procka, no chyba że wsadzisz do kompa I7, no to może jednak xD, a procesor może ograniczać kartę.

A tak btw. 100 fps to dobra liczba c'nie ? Grałem na 30 i spokojnie dało się grać :)

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników