Skocz do zawartości

Zdjęcie

Drużyna Pentaflash szuka Supporta oraz Entry-Fraggera


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
OFFLINE   Macu

Macu
  • U???ytkownik
  • 8 postów

O nas:

Grająca ponad 5 lat trójka, o counter-strike'u wie conajmniej wystarczająco by zbudować całą piątkę. Szukamy supporta i entry (chętnie przyjmiemy zaznajomioną dwójkę) i rozpoczynamy treningi. Razem wybierzemy main mapy, zaczniemy treningi i zdobędziemy osiągnięcia ,a przy dobrych wiatrach dostaniemy się na profesjonalną scenę.

 

IGL: Filipek - defensywny zawodnik ,ktory ma nieprzeciętny umysł i taktykę na każdą rundę. Świetnie rządzi drużyną ale i sam potrafi zabłysnąć ,gdyż jego aim jest na wysokim poziomie. 17 lat

 

Snajper: Ja (n8^ [czyt. nejt]) - 16 letni snajper, który mimo nie zbyt wielkiego wieku ma sporo doświadczenia. Grałem w wielu drużynach ,gdzie byłem często chwalony za moje wysokie umiejętności z AWP. Miałem długą przerwę spowodowaną brakiem chęci grania w Counter-Strike'a lecz wróciłem i wracam do treningów aima. Jestem bardzo spokojnym zawodnikiem ,lecz mam bardzo agresywny styl gry i nie raz potrafię się zdenerwować. Jak mówiłem na ogół ze spokojem ale w grze bardzo agresywnie.

 

Lurker: Hyper - 16 letni lurker, który swoją indywidualnością błyszczy. Zawodnik lubi mieszać w głowach przeciwnika ,a także poprzez dobrze wyostrzony zmysł słuchu dobrze kryje plecy ,gdy wymaga tego sytuacja.

 

Wymagania:

16+

2kh godzin (nie liczy sie z paru kont)

LEM+/6 lvl faceit

sprawne mikro

no toxic

Teamspeak (nie uzywamy dsc)

 

Oferujemy:

Przyjemna atmosfere

Treningi

Turnieje

 

Dzisiaj o 22 będzie rekrutacja. Powodzenia :)

Kontakt:

https://steamcommuni...61198230836088/ - Filipek (kapitan)

https://steamcommunity.com/id/nejt/ - napisz w komentarzu dlaczego mnie dodales, bo innaczej nie przyjmę.

https://steamcommuni...om/id/hyper2003 - Hyper 

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 u???ytkownik???w, 0 go??ci, 0 anonimowych u???ytkownik???w