Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie

Fragnat1c reaktywacja [since 2004r]

• Zamkni─Öty Temat jest zamkni─Öty
3 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   crook

crook
  • U─???ytkownik
  • 28 post├│w
  • Ranga:
Fragnat1c szuka ludzi

Witam, napisz??┬? kr─???tk??┬? notk??┬? na temat historii Fragnat1c. Team powsta─?┬? w roku 2004 przez Youky oraz Glono. Przez ekip??┬? przewin??┬?─?┬?o si??┬? bardzo du─???o os─???b, kt─???rych cz??┬?─?┬???┬? mo─???na ogl??┬?da??┬? do dzi─?┬? w topowych ekipach z Polski. Ja z ekip??┬? Fragnat1c by─?┬?em od 2005 do 2010r. Na swoje konto mog??┬? zapisa??┬? takie lany jak WCG, L4F, PGA i kilka innych mniej znanych. Od zawsze ludzie z Fn traktowali si??┬? jak kumple i teraz za czas─???w cs:go planuje powt─???rzy??┬? te pi??┬?kne czasy z cs'a 1.5/1.6 gdzie szacunek i lojalno─?┬???┬? by─?┬?y wa─???niejsze od "bycia gwiazdk??┬?"

O mnie w skr─???cie to nazywam si??┬? Marcin znany pod Nickiem VirtuoZo albo bishu. Mam 28lat i jestem z Olsztyna, do─?┬?wiadczenie w cs'a mam ogromne i nie nale─?????┬? do typ─???w "toxic". W csgo mam ─?┬???┬?cznie ~4tys godzin cs 1.6 ~3tys (oczywi─?┬?cie na 2kontach ale z obu korzystam, ─???eby nie by─?┬?o ─???e "znik─?┬?o")

Kogo szukam? Ludzi w wieku 18+ os─???b posiadaj??┬?cych minimum 5letnie do─?┬?wiadczenie (konto steam, esl to poka─???e) no godzin te─??? by si??┬? troch??┬? przyda─?┬?o (csgo ~2tys) najlepiej osoby z do─?┬?wiadczeniem lanowym i mo─???liwo─?┬?ci??┬? je─???d─???enia dalej. Osoby z VAC banem chocia─???by cs 1.6 od razu ─???egnam, tak samo prywatne konta oraz konta z kr─???tkim sta─???em (min te 5lat a nie konto zgubi─?┬?em). Nie szukam ludzi, kt─???rzy nie potrafi??┬? gra??┬? jako team tylko graj??┬? jako jednostka. Jestem starej daty wi??┬?c g─?┬?ownie zwracam uwag??┬? na tp,movement, skill oraz inteligencje w grze. Dodam tylko, ─???e ranga mnie nie interesuje.

Ze swojej strony mog??┬? zagwarantowa??┬? zaanga─???owanie, lojalno─?┬???┬?, szacunek i trwa─?┬?o─?┬???┬? ekipy. Nie boj??┬? si??┬? pora─???ek i nie przejmuje si??┬? nimi poniewa─??? ka─???da pora─???ka to motywacja do ci??┬?─???kiej pracy. Najwi??┬?kszy nacisk k─?┬?ad??┬? na eliminacje do lan─???w, gfinity i innych lig z kt─???rych mo─???na wyci??┬?gn??┬???┬? $ bo po to si??┬? cz─?┬?owiek stara i po─?┬?wi??┬?ca du─???o ─???eby co─?┬? z tego r─???wnie─??? bra??┬?. B??┬?d??┬? wyniki b??┬?dzie wsparcie organizacji i partner─???w o kt─???rych zadbam osobi─?┬?ci.

Ch??┬?tnych zapraszam do pisania tu -------> http://steamcommunity.com/id/qteKK87

OFFLINE   crook

crook
  • U─???ytkownik
  • 28 post├│w
  • Ranga:

Zapomnia─?┬?em doda??┬? : TYLKO "TOPKI" ...

OFFLINE   crook

crook
  • U─???ytkownik
  • 28 post├│w
  • Ranga:

@up

OFFLINE   unn3k

unn3k

Okres pr─???bny do: 15.11.2016

• Moderator
  • 705 post├│w
  • Ranga:

Wiadomo─?┬???┬? wygenerowana automatycznie
Temat zosta─?┬? zamkni??┬?ty przez moderatora

Pow─???d: Pami??┬?taj, ─???e od─?┬?wie─???anie tematu nie mo─???e by??┬? wcze─?┬?niej ni─??? po 7 dniach od ostatniego postu!

Je─???eli masz jakiekolwiek w??┬?tpliwo─?┬?ci, skontaktuj si??┬? z administracj??┬?.

Pozdrawiamy,
Forum GOCS.pl

CPU : Intel Core i5 6600k 4,5Ghz GPU : Gigabyte GTX 1070 Windforce OC Cooler : Thermalright Macho X2 Mobo :Asus z170 pro gaming Zasilacz : be quiet! Pure Power BQT L8-CM-630W RAM : G.Skill Ripjaws 4 DDR4, 8GB 3200Mhz CL 16 SSD : Crucial BX200 240GB HDD :Western Digital Caviar Blue 1TB Obudowa : SilentiumPC Aquarius M60W Monitor 1 : Benq XL2411Z -144Hz Monitor 2 : Benq E2200HD 60Hz Myszka : Razer DeathAdder Chroma 450DPI

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u─???ytkownik─???w, 0 go─?┬?ci, 0 anonimowych u─???ytkownik─???w