Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie

Darmowe skiny:)

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
6 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Herlih

Herlih
  • U─???ytkownik
  • 0 post├│w
  • Ranga:

Witam

Chcia─?┬?bym wam udost??┬?pni??┬? szybki i prosty spos─???b otrzymania skin─???w do CS GO:)

Wystarczy, ─???e zarejestrujecie si??┬? na tej stronie http://www.bananki.pl/r/00054955/i bedziecie mogli naby??┬? nowe, darmowe skiny:)

Ale oczywi─?┬?cie nie tylko skiny mo─???na zdoby??┬?, ale tak─???e gry na steam, xbox'a czy playstation oraz r─???─???nej ma─?┬?ci sprz??┬?t komputerowy.

Jak to zrobi??┬?? Rejestrujesz si??┬? na link powy─???ej (i mi przy tym pomagasz :)) wykonuj??┬?c ankiety b??┬?d─??? zadania sponsor─???w zdobywamy bananki i potem je wydajemy na r─???─???nego rodzaju nagrody:) Je─?┬?li masz problemy ju─??? po rejestracji to wystarczy, ─???e do mnie napiszesz:) Nick ten sam co na tym forum:)

─???ycze powodzenia w zdobywaniu nowych Skin─???w:))

PS: w za─?┬???┬?czonym pliku kilka skin─???w kt─???re mo─???na w tym serwisie wygra??┬? Za┼é─ůczony plik  SHU_y9eLZr.png   337,07 KB   1 Ilo┼Ť─ç pobra┼ä

OFFLINE   Bonemaster

Bonemaster
  • U─???ytkownik
  • 5 post├│w

Ja radzi─?┬?bym uwa─???a??┬? na takie rzeczy, mo─???na straci??┬? itemy lub nawet ca─?┬?e konto.

OFFLINE   NaQ

NaQ
  • U─???ytkownik
  • 140 post├│w
  • Ranga:

Tu macie czysty link. Strona jest ok, ktos ja testowal na yt.

http://www.bananki.pl/

OFFLINE   Samalejka

Samalejka
  • U─???ytkownik
  • 10 post├│w
  • Ranga:

Ten biznes jest strasznie nieop─?┬?acalny, ale to jak kto─?┬? lubi marnowa??┬? sw─???j czas zamiast zaj??┬?c si??┬? czym─?┬? bardziej u─???ytecznym ;)

OFFLINE   Herlih

Herlih
  • U─???ytkownik
  • 0 post├│w
  • Ranga:

Wszystko jest legalne i nic nie potracicie. Czasu nawet wiele nie trzeba traci??┬?. Niekt─???rzy co wiedz??┬? co jak i gdzie to w kilka minut dziennie potrafi??┬? po 1000 jednostek zdoby??┬?, a ju─??? to daje wam mo─???liwo─?┬???┬? kupna czego─?┬? do CS'a i nie tylko. Wystarczy chcie??┬?:)

OFFLINE   olekekeke3

olekekeke3
  • Zbanowany
  • 0 post├│w
  • Ranga:

Fajna strona

OFFLINE   olekekeke3

olekekeke3
  • Zbanowany
  • 0 post├│w
  • Ranga:

:)