Skocz do zawarto┼Ťci

Zdj─Öcie

Gracz z aspiracjami szuka teamu

szukamy graczy szukam graczy

• Zaloguj si─Ö, aby doda─ç odpowied┼║
Brak odpowiedzi do tego tematu

OFFLINE   JumaS

JumaS
  • U─???ytkownik
  • 3 post├│w
  • Ranga:

Siemank0 !

Mam na imi??┬? Dawid , mam 17 lat i od niedawna poszukuj??┬? teamu . Do tej pory by─?┬?em w teamie kt─???rego zapewne nikt nie zna─?┬? .
Odchodz??┬? od nich ja , z w─?┬?asnej inicjatywy gdy─??? moi koledzy poprostu odstaj??┬? umiej??┬?tno─?┬?ciami , a to uniemo─???liwia nam zgranie sie na 100%  .

Chcia─?┬?bym doj─?┬???┬? do teamu lub znale─?????┬? 4 osoby do teamu , oczywiscie ranga nie gra ale mg2 + mile widziane ;) .Sam wbi─?┬?em nie za wysok??┬? rang??┬? ale zapewniam ze nie odzwierciedla moich umiej??┬?tno─?┬?ci , co mog??┬? udowodni??┬? we wsp─???lnej grze lub wysla??┬? demka z gier  :) .

Co do wymog─???w teamu : 
-ogarni??┬?cie 
-mikro (mutacja)
-info
-cisza
-??┬?wiczenia indywidualne oraz teamowe
-wolny czas (w tygodniu te─???)

O sobie mog??┬? powiedzie??┬? ─???e bardzo lubie wygrywa??┬? , mniej przegrywa??┬? a jak jestem na kogo─?┬? z─?┬?y to si??┬? z tym nie kryje , ale samokrytyczny r─???wnie─??? jestem .

Mam nadziej??┬? , ─???e kto─?┬? si??┬? odezwie , ni─???ej zostawiam link do mojego profilu , zainteresowani mog??┬? dodawa??┬? do znajomych 
Pozdr─???wki :D

http://steamcommunit...61198116096676/

R├│wnie┼╝ z jednym lub wi─Öksz─ů ilo┼Ťci─ů s┼é├│w kluczowych: szukamy graczy, szukam graczy

U┼╝ytkownicy przegl─ůdaj─ůcy ten temat: 0

0 u─???ytkownik─???w, 0 go─?┬?ci, 0 anonimowych u─???ytkownik─???w