Skocz do zawartości

Zdjęcie

CrossoveR Workshop (Nowy skin - AWP)

csgo skin workshop m4a1 yupa

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
36 odpowiedzi na ten temat

OFFLINE   hazeR

hazeR
  • Moderator
  • 6346 postów
  • Ranga:

No fajny kałaszek, mi też się podoba;) 

76561197993738490.png

OFFLINE   Dasza

Dasza
  • Użytkownik
  • 363 postów
  • Ranga:
Tak jak M4 miała swoje dobrze dobrane kolory, tak AK nie podoba mi się w ogóle. Według mnie zbyt pstrokato, od tak pomieszane kilka kolorów, jak patrze to zdaje mi się jakbym oglądał Vulcana, tylko w innej wersji kolorystycznej i z lekko zmienionym wzorem.
Dodany obrazek

OFFLINE   CrossoveR

CrossoveR
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Jeśli chodzi o kolory, dałem czerwień bo bardziej pasuje do strony terrorystów,tak jak niebieski bardziej pasuje do strony CT. Pewnie z niebieskim ten kałach wyglądałby lepiej, ale nie taki był mój zamysł.

jak patrze to zdaje mi się jakbym oglądał Vulcana, tylko w innej wersji kolorystycznej i z lekko zmienionym wzorem. 

Według mnie mój skin w żaden sposób nie przypomina Vulcana. Może modelem :)

Dzięki wszystkim za opinie. CRS

Edytowany przez CrossoveR, 11 May 2015 - 22:24.

OFFLINE   Dasza

Dasza
  • Użytkownik
  • 363 postów
  • Ranga:
Tak jak napisałem, dwa poprzednie skiny - miazga. Kałach zupełnie nie w moim guście.
Dodany obrazek

OFFLINE   Kordian

Kordian
  • Użytkownik
  • 366 postów
  • Ranga:
Bardzo sympatyczne skiny. Czuć duszę artysty, delikatną nutę abstrakcjonizmu z jednoczesnym połączeniem konturów brył tudzież figur geometrycznych. Delikatne rozjaśnienia dodają smaczku całej teksturze co sprawia, że czuje się ciepło trzymanego rozgrzanego po serii strzałów kałacha.
Pozdrawiam
  • hazeR lubi to

OFFLINE   p3pe

p3pe
  • Użytkownik
  • 303 postów

Widać, że znasz się na rzeczy, prosto, schludnie, odpowiednio dobrane kolory, zero chaosu. Idziesz na jakość, nie na ilość. Takich koncepcji potrzeba tutaj przez co masz wielki plus. 

OFFLINE   SebciOTV

SebciOTV
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Kozackie skiny i naklejki! :D Grałbym!

OFFLINE   CrossoveR

CrossoveR
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Kolejna praca z serii Yupa, tym razem AWP. Dużo ludzi prosiło o zrobienie skina do tej właśnie broni, no więc jest !

SKIN: http://steamcommunit...s/?id=482546915

Grupa steam: http://steamcommunit...ups/CRSWorkshop

6oihia.jpg

• hazeR, Bordoryd i WoK lubi to

OFFLINE   hazeR

hazeR
  • Moderator
  • 6346 postów
  • Ranga:

Meega ładny skin, pograłbym z takim:)  :cool4:

76561197993738490.png

OFFLINE   WoK

WoK
  • Użytkownik
  • 43 postów
Super skiny :) Powiedz mi czemu żadnego skina z serii Yupa nie ma w grze :/ ? Przecież są świetne :>

OFFLINE   CrossoveR

CrossoveR
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Powiedz mi czemu żadnego skina z serii Yupa nie ma w grze :/ ? Przecież są świetne :> 

Cóż, nie ode mnie to zależy lecz od ludzi z Valve. Nie wiem jakie są kryteria, którymi się kierują przy wyborze prac, nie wiem też kiedy ich szukają i czy robią to na bieżąco. Możliwe, że upatrują sobie nowe skiny na krótki okres przed nadchodzącą operacją i duży procent prac jest pomijane. Druga sprawa to strona techniczna wykonania takiego skina, może właśnie na to zwracają uwagę. Niestety nikt mi nie powie czy wszystko zrobiłem poprawnie. 

Jest wiele prac świetnie wyglądających ale mogą nie zostać wybrane z powodu właśnie złego wykonania od strony technicznej. Może też chodzić o popularność, nie oszukujmy się, wyświetlenia grają dużą rolę. Widziałem wiele prac małych twórców godnych dodania do gry, a mimo to, skiny tych większych lądowały w skrzyniach. No nic, dziękuję wam z wsparcie i miłe słowa. Czekajcie na nowe projekty. :)

• laxi, Bordoryd i WoK lubi to

OFFLINE   WoK

WoK
  • Użytkownik
  • 43 postów
@CrossoveR
No cóż, raczej wiele Ci w stanie pomóc nie jestem ale na pewno będę trzymał kciuki aby któryś z skinów Yupa trafił do CSa, gdy tak się stanie nieźle sobie zarobisz, zasłużenie [emoji14]
Powodzenia :)

OFFLINE   CrossoveR

CrossoveR
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Ranga:

Miło to czytać, dzięki. :) Zastanawiam się nad nowym skinem, tym razem już nie z kolekcji Yupa. Pytanie do was, jaką broń wybrać ?

• WoK lubi to

OFFLINE   WoK

WoK
  • Użytkownik
  • 43 postów
Osobiście chciałbym zobaczyć glocka,m4a4/1, scout :),

OFFLINE   Jule3

Jule3
  • Użytkownik
  • 12 postów
  • Ranga:

CrossoveR. Mam od pewnego czasu wyrobioną o tobie opinię. Muszę Ci szczerzę pogratulować, bo taki talent nieczęsto się zdarza, wszystko co robisz jest piękne i autorskie. Nie zrywając żadnych praw ani regulaminów tworzysz prawdziwe cuda, na które każdy gracz by się skusił. Ja osobiście bym kupiła 5 naklejek i nakleiła bym je na AWP i na innych broniach. Bo jest to po prostu piękne. Rób to co robisz, bo masz wielki talent chłopie, a nie często takie coś się widuje. Oczekuję następnych twoich prac. :) Ode mnie 10/10 za wszystkie prace. Zrób skin do Bayoneta, bo nie mam pomysłu na zakup. :*

Pozdrawiam

Julia "Jule3" Kownacka

• Bordoryd lubi to

9AQuWDN.png   #GoGoNa'Vi 

OFFLINE   lunevil

lunevil
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Ranga:

Wszystko fajnie, tylko nie rozumiem, czemu przy kałachu odmienna kolorystyka :P Reszta jak najbardziej na tak

OFFLINE   AceIgorPRO

AceIgorPRO
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Ranga:

piekna

tak

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników